Continue best replica watches.here you can find the best best replica watches review.Web Site https://www.wellreplica.com/.Wiht 40% Discount breitling bentley replica.cheapest replicas relojes.hop over to here repliki zegarków.additional info genuinereplicawatches.com.advice https://www.watchitdoit.com.Full Article https://www.watchdropshippers.com.shop high quality rolex replicas.To learn more, go to website: watches replica high quality.Perfect https://www.ebusinesswatches.com/.60% off https://www.hockeywatches.com/.Read More Here https://www.gpatekphilippe.com/.great omega replica watches.Under $59 richard mille replica ebay.check hublot mp-05 laferrari replica india.many https://www.401kwatches.com.learn the facts here now tag heuer replica.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/topserw/wszystkoex.pl/public_html/include/config.php:115) in /home/klient.dhosting.pl/topserw/wszystkoex.pl/public_html/include/funiversal.php on line 1033
DLACZEGO LATARKA H-4DCA - Wszystkoex
x

Zaloguj się

DLACZEGO LATARKA H-4DCA

DLACZEGO LATARKA H-4DCA

H-4DCA TO LATARKA, KTÓRA STAŁA SIĘ STANDARDEM PRZEMYSŁOWYM W ZAKRESIE LATAREK EX
 
Latarka Wolflite H-4DCA o zasilaniu bateryjnym jest to jedna z najnowszych wersji bardzo udanej konstrukcji latarek, które stały się standardem przemysłowym w zakresie latarek Ex, oferowanych przez TOPSERW. 
 
Latarka Wolflite H-4DCA posiada dopuszczenie BASEEFA oraz znak „CE", świadczący o zgodności z dyrektywą 94/9/EC „Atmosfery Wybuchowe" (ATEX),uprawniające do używania jej w szerokiej gamie atmosfer zawierających gazy wybuchowe, pary i pyły. Zgodność z dyrektywą ATEX zapewnia użytkownika,że latarka H-4DCA została zaprojektowana zgodnie z interpretacją najnowszych europejskich norm, i że jest zgodna ze wszystkimi „zasadniczymi wymogami bezpieczeństwa", oraz została zaprojektowana z użyciem najnowszych technologii. Latarka posiada dopuszczenie Lloyd's Registerdla do zastosowań morskich. Lampa została wyprodukowana z nowej, niezwykle mocnej i bardzo trwałej żywicy termoplastycznej, mogącej wytrzymać intensywne użytkowanie w przemyśle. Poza tym, materiał ten jest antystatyczny, zapobiegający tworzeniu się bezpiecznych,szczególnie w strefach wybuchowych, ładunków elektrostatycznych. Soczewka ze wzmocnionego szkła o grubości 6 mm jest odporna na adrapania, posiada gumową uszczelkę, która razem z drugą uszczelką, umieszczoną na styku obudowy żarówki i komory baterii, sprawia, że lampa jest chroniona przed dostaniem się pyłu oraz płynu do jej wnętrza i dzięki temu może być używana w najbardziej zapylonych i wilgotnych warunkach. 

CHARAKTERYSTYKA
Wyjątkowo silny strumień światła uzyskany z tej względnie niedużej latarki uzyskano dzięki zastosowaniu wysoko skutecznej żarówki halogenowej (4,8V i 0,5A), której światło jest skupione przez reflektor paraboliczny o średnicy 100 mm. Zapewnia to niespotykanie silny i skupiony strumień światła o intensywnie białym kolorze.

Latarka H-4DCA jest dopuszczona do użycia z bateriami alkalicznymi manganowymi, cynkowo-chlorkowymi lub cynkowo-węglowymi. Zaleca się korzystanie z alkalicznych ogniw manganowych, które, z powodu dużej wydajności prądowej i żywotności,zapewniają silne świecenie przez długi czas; dla porównania około 4 razy dłuższy niż baterie cynkowe typu D. H-4DCA jest dostarczana z wygodnym, odłączanym paskiem naramiennym.
 
  Oznaczenie produktu
    H-4DCA
  Opis produktu     bezpieczna latarka z zasilaniem bateryjnym
  Kod     ii 2 GD EEx e ib iiC T4 iP66 T135°C
  Kategoria sprzętu     2 GD
  Standard aparatu     EN50014, EN50019, EN50020, EN50281-1-1
  Rodzaj ochrony     Zwiększone bezpieczeństwo „e”, bezpieczeństwo wewnętrzne „ib”
  Obszary klasyfikacji (gazy)     Strefy 1 i 2, grupy gazów iiA, iiB i iiC
  Klasyfikacja temperat. (gazy)     T4
  Obszar klasyfikacji (pyły)     Strefy 21 i 22
  Maks. temp. powierzchni (pyły)     135°C
  Temperatura otoczenia     -20°C do +40°C
  Certyfikacja     BAS 00 ATEX 2203
  Obudowa     Antystatyczna żywica termoplastyczna
  Soczewka     Wzmocnione szkło (6 mm)
  Typ strumienia     Skupiony
  Źródło światła   Nr produktu     H-141
  Typ     Żarówka halogenowa z włóknem żarowym
  Napięcie     4,8 V
  Moc     2,4 W (0,5 A)
  Światłość     37 lm (przy napięciu znamionowym)
  Czas pracy     20 godz. (przy napięciu znamionowym)
  Źródło zasilania   Nr produktu     4 x H-20 (LR20)
  Typ     Baterie LR20/R20, zgodnie z iEC60086
  Napięcie     4 x 1,5 V
  Czas świecenia     maks. 20 godzin
  Stopień ochrony     iP 66 wg.EN60529:1992
  Waga (z bateriami)     1450 g
  Wymiary W*S*D     140*130*185 (mm)