Continue best replica watches.here you can find the best best replica watches review.Web Site https://www.wellreplica.com/.Wiht 40% Discount breitling bentley replica.cheapest replicas relojes.hop over to here repliki zegarków.additional info genuinereplicawatches.com.advice https://www.watchitdoit.com.Full Article https://www.watchdropshippers.com.shop high quality rolex replicas.To learn more, go to website: watches replica high quality.Perfect https://www.ebusinesswatches.com/.60% off https://www.hockeywatches.com/.Read More Here https://www.gpatekphilippe.com/.great omega replica watches.Under $59 richard mille replica ebay.check hublot mp-05 laferrari replica india.many https://www.401kwatches.com.learn the facts here now tag heuer replica.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/topserw/wszystkoex.pl/public_html/include/config.php:115) in /home/klient.dhosting.pl/topserw/wszystkoex.pl/public_html/include/funiversal.php on line 1033
NARZĘDZIA NIEISKRZĄCE - Wszystkoex
x

Zaloguj się

NARZĘDZIA NIEISKRZĄCE

NARZĘDZIA NIEISKRZĄCE

NARZĘDZIA DO STREF ZAGROŻONYCH WYBUCHEM AMPCO

Narzędzia nieiskrzące i niemagnetyczne zostały wprowadzone na rynek przez firmę Ampco Metal w 1922 roku. Obecnie Ampco Metal produkuje najszerszą z dostępnych na rynku gamę bezpiecznych narzędzi i utrzymuje tradycję oferowania wyrobów najwyższej jakości.

Produkty nieiskrzące Ampco są przeznaczone do stosowania w miejscach, gdzie występuje wysokie zagrożenie wybuchem wynikające z obecności w otoczeniu gazów lub płynów zapalnych bądź wybuchowych. Narzędzia niemagnetyczne wykonane są z różnych stopów opracowanych przez Ampco, których typowa przenikalność magnetyczna wynosi od 1,01 do 1,2, i które są przeznaczone do zastosowań wojskowych, usuwania min oraz pracy w polu magnetycznym, do urządzeń MRI (rezonans magnetyczny) i innych urządzeń prześwietlających lub do urządzeń, w których stosowane są silne magnesy. Najwyższa odporność na korozję sprawia, że narzędzia Ampco są przeznaczone dla profesjonalistów pracujących w najbardziej wymagających i agresywnych środowiskach, zarówno na lądzie, jak i na wodzie. 

RODZAJE MATERIAŁÓW INŻYNIERYJNYCH

Narzędzia beziskrowe Ampco są wykonane ze specjalnie opracowanych przez Ampco stopów, które są dobierane specjalnie pod kątem zastosowania w konkretnego typu narzędziach lub typach narzędzi. Wysokie parametry mechaniczne stopów Ampco, zbliżone do właściwości stali wysokiej jakości, zastosowanie norm DIN do projektowania, oraz rygorystyczna kontrola procesu produkcji, zapewniają wysoką jakość naszych produktów. Narzędzia Ampco dostarczane są jako niemalowane i bez wykończenia estetycznego, co podkreśla ich pewność i nie ukrywa drobnych wad, takich jak otwarte pory i inne niedoskonałości.

BEZTERMINOWA GWARANCJA

Zaufanie do jakości swych produktów firma Ampco Metal potwierdza udzielając na nie bezterminowej gwarancji, z wyjątkiem krajów, w których prawo nie pozwala na stosowanie tego rodzaju gwarancji (np. w Niemczech gwarancja jest ograniczona do 30 lat). Każde narzędzie Ampco zostanie szybko wymienione na nowe w przypadku awarii w normalnym użytkowaniu, co jest weryfikowane przez nasz dział obsługi klienta. Gwarancja nie obejmuje narzędzi użytkowanych niewłaściwie lub niezgodnie z przeznaczeniem, jak również normalnego zużycia narzędzi. 

ATESTY I CERTYFIKATY

Stopy Ampco zostały sprawdzone przez Factory Mutual Research Corporation i sklasyfikowane po numerem 7910, jako ręczne narzędzia Nieiskrzące, Niemagnetyczne, przeznaczone do stosowania w środowiskach niebezpiecznych. Stosowanie narzędzi nieiskrzących jest zalecane przez OSHA (Occupational Safety and Health Administration) w miejscach, gdzie występują zapalne opary i substancje wybuchowe. Narzędzia Ampco zostały dopuszczone według specyfikacji MIL do stosowania w US Army i US Navy oraz według standardów NATO. Zostały także przebadane i dopuszczone do stosowania przez następujące instytucje: Bundesanstalt für Materialprüfung (BAM), BG Chemie, Staatliches Materialprüfungsamt Nordrhein-Westfalen (MPA NRW) w Niemczech oraz w Polsce przez Główny Instytut Górnictwa w Katowicach.